Produkty > Přípravky na zvětšování poprsí > Tablety na zvětšení poprsí - velká prsa. > NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader 60 tobolek

NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader 60 tobolek

NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader 60 tobolek
Kod: 002936376
Ean: 8594059734792
Výrobce: Simply You A.s.
Číslo povolení hygienika (HEM):
Hlídání výrobku: Přidej do své čtečky Přidej na Seznam

Skladová dostupnost: 48 hod.

Cena: 1223,- Kč vč. 15 DPH

Doporučená cena: 1265.3,- Kč.
Ušetříte 42.09,- Kč (3.3%)

NadraIN je přírodní, nehormonální doplněk stravy pro objem, pevnost a krásu prsou. Buďte přitažlivá a krásná s NadraIN Forte!

Silnější a účinnější složení přípravku NadraIN Forte obsahuje přírodní látky (izoflavony, flavony, lignany, fytoekdysteroidy, esenciální mastné kyseliny), které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují zdraví a krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

NadraIN FORTE je jedinečný přípravek vyvinutý s využitím nejmodernějších technologií a poznatků pro zdraví a krásu ženského poprsí a těla.

  • zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou,
  • pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu,
  • přispívá k udržení hladké, pružné, hydratované kůže prsou a dekoltu,
  • působí proti menopauzálnímu ochabnutí a zmenšení prsou,
  • omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

Produkt NadraIN Forte obsahuje:

Nově je složení přípravku NadraIN Forte posilněno o dva komplexy pro mladistvou kůži prsou a pro poprsí bez tukových polštářků.

  • Komplex ActiForm, který obsahuje izoflavony s flavony světlice, sóje a chmele, má příznivý vliv na zvětšení a udržení přirozeného tvaru a objemu prsou.
  • Komplex ActiVolume, který obsaguje lignany s fytoekdysteroidy lnu a leuzey zvyšuje hustotu prsní tkáně a přispívá k větší pevnosti a plnosti prsou.
  • Komplex ActiSkin s obsahem esenciální mastné kyseliny s izoflavony granátového jablka, světlice a pupalky udržuje kůži poprsí hydratovanou, hladkou, pružnou a zároveň omezuje tvorbu vrásek.
  • Komplex ActiSlim s obsahem fytoekdysteroidů s izoflavony leuzey a světlice omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

NadraIN Forte má díky obsaženým přírodním látkám rostlinného původu velmi příznivý vliv na pevnost, plnost, tvar a objem prsou. Nejsilnější účinky látek obsažených v NadraIN Forte jsou právě soustředěny na zpevnění a přirozené zvětšení prsou.

Složení v 1 tobolce:

370 mg olej ze semen světlice barvířské (Carthamus tinctorius), 100 mg extrakt z plodů sóje (Glycine max), 50 mg extrakt z šištic chmele (Humulus lupulus), 30 mg olej ze semen pupalky (Oenothera biennis), 30 mg olej ze semen granátového jablka, 30 mg olej ze semen lnu, 20 mg extrakt z kořenů a natě leuzey (Leuzea carthamoides), 20 mg olej z plodů sóje, tobolka (želatina), čištěná voda (plnidlo), glycerol (stabilizátor), sojový lecitin (stabilizátor), přírodní karamelové barvivo, včelí vosk (leštící látka)

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku denně. Pro dosažení uspokojivého účinku užívejte po dobu 2-3 měsíců.

Pro zmírnění premenstruační bolestivosti prsou krátkodobě užívejte 2 tobolky denně.

Balení:

60 tobolek - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy.

Líbí se Vám tato stránka? Sdílejte ji s ostatními.

Přidat.eu záložku